• Oleje
 • Filtry
 • Części
 • Płyny
 • Chemia
 • Kosmetyki
 • Akcesoria
 • Narzędzia
 • Reklamacje i zwroty

  ŁATWY ZWROT
  Zmieniłeś zdanie? Masz 30 dni na zwrot zamówionego towaru!

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy.

  Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 30 dni od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem. 

  Instrukcja zwrotu towaru:

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 30 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem należy:

  1. Poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia. Prosimy w tym przypadku o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem: https://punktolejowy.pl/informacje/reklamacje-i-zwroty (na stronie sklepu internetowego PunktOlejowy.pl) lub dołączonego do maila potwierdzającego wysłanie do Państwa zamówionego towaru.
  2. Następnie prosimy o zapakowanie produktu w karton, zamknięcie paczki i dołączenie do niej uzupełnionego i podpisanego przez Państwa formularza zwrotu. 
  3. W dalszej kolejności prosimy o przesłanie przez Państwa wraz z formularzem zwrotu  przesyłki na adres: Oil Point & Auto Planet GmbH Sp. k., ul. Marka Kotańskiego 4, 10-166 Olsztyn.
   UWAGA! Przesyłka ze zwracanym towarem powinna być wysłana w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od dnia otrzymania przez Państwa towaru!
   Do czasu rozliczenia zwrotu, prosimy o zachowanie potwierdzenia przesłania przez Państwa przesyłki ze zwracanym towarem. 
  4. Niezwłocznie po otrzymaniu przez nas paczki i sprawdzeniu produktów, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez sklep internetowy PunktOlejowy.pl Państwa oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zostaną Państwu wypłacone pieniądze. 
  5. Uprzejmie informujemy, że zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.
  6. Zwrot dokonanych przez Państwa płatności zostanie dokonany niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.
  7. Zwrot płatności zostanie dokonany przez Sprzedawcę przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jaki został przez Państwa użyty w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny zgodzą się Państwo na inny sposób zwrotu. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 
  Pielęgnacja

  Zadbaj o swój samochód

  zobacz produkty